• 23 maja 2017
  • wyświetleń: 1943

Młodzicy: Serio trwaj

Młodzicy: MKS Iskra Pszczyna - APN GKS Tychy 21.05.2017 · fot. Andzejek
Piąte zwycięstwo z rzędu odnieśli zawodnicy z rocznika 2004. Tym razem pszczynianie pokonali 2:0 APN GKS Tychy.

Młodzicy: Iskra - APN GKS Tychy 21.05.2017

Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Od pierwszego gwizdka inicjatywę meczu przejęli gospodarze. W 2 minucie rzut wolny z bocznej strefy boiska wykonywał Waszek, który dośrodkował piłkę tak, że wpadła ona do siatki APN-u. Kolejne szanse na zdobycie bramki mieli kolejno: Michulec, Zientek, Płonka, ale piłka za każdym razem mijała bramkę.

Druga bramka dla gospodarzy padła po rzucie rożnym. W ogromnym zamieszaniu najlepiej zachował się Waszek, który z najbliższej odległości skierował piłkę do bramki.

W drugich 30 minutach pszczynianie kontrolowali przebieg spotkania, a widzowie nie zobaczyli więcej bramek."

MKS Iskra Pszczyna - APN GKS Tychy 2:0 (2:0)
Bramki: Dawid Waszek 2x