• 14 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1880

II zespół: (Nie)powtórzyło się

II zespół: MKS Iskra II Pszczyna - LKS Studzionka 11.06.2017 · fot. Andzejek
Ponownie fatalne otwarcie zaliczyli gracze drugiej drużyny. Tym razem udało się jednak pozbierać i zakończyć mecz wygraną.

II zespół: Iskra - LKS Studzionka 11.04.2017

Już w drugiej minucie goście ze Studzionki objęli prowadzenie. Kto wie jakby zakończył się ten mecz, gdyby w 10 minucie świetnie w bramce nie spisał się Niesyto, który obronił rzut karny. Po tej sytuacji dopiero przebudzili się gospodarze, którzy zaczęli coraz lepiej prezentować się na boisku.

Przełamanie nadeszło jednak dopiero po przerwie. Najpierw po rzucie rożnym piłkę do własnej bramki skierował Sadzawiczny, a 10 minut przed końcem cenne trzy punkty dał graczom Iskry Pisarek, który co prawda na raty ale jednak skutecznie wykonywał rzut wolny.

MKS Iskra II Pszczyna - LKS Studzionka 2:1 (0:1)
bramki: 0:1 Marcin Czerwiński (2.), 1:1 Karol Sadzawiczny (46.-samobójcza.), 2:1 Bartosz Pisarek (80.)