II zespół: Huśtawka

II zespół: LKS Frydek - MKS Iskra II Pszczyna 01.10.2017 · fot. Andzejek
Ciekawy mecz we Frydku mogli zobaczyć kibice w pierwszą niedzielę października.

II zespół: LKS Frydek - Iskra 01.10.2017

Wynik meczu już w 3 minucie otworzyli gospodarze wykorzystując błąd pszczyńskich defensorów. W kolejnych minutach to jednak Iskra sprawiała lepsze wrażenie. Na bramkę wyrównującą trzeba było jednak poczekać półgodziny, a jeszcze przed przerwą do siatki LKSu po raz drugi trafił Pisarek i goście schodzili ze skromną zaliczką.

Po przerwie z biegiem czasu coraz częściej pod bramką Iskry gościli gospodarze, ale dobry mecz rozgrywał Kościelny. Na kwadrans przed końcem Frydek dopiął jednak swego i Tomasz Kapica wykorzystał nieporozumienie w szeregach obronnych i z najbliższej odległości doprowadził do wyrównania. Końcówka meczu należała jednak do Iskry. Najpierw akcję i strzał Pośpiecha dobił Nowak, a w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry indywidualną akcją popisał się Żupa, który rozwiał wątpliwości co do wygranej przyjezdnych.

LKS Frydek - MKS Iskra II Pszczyna 2:4 (1:2)
bramki: 1:0 Tomasz Kapica (3.), 1:1 Bartosz Pisarek (32.), 1:2 Bartosz Pisarek (42.), 2:2 Tomasz Kapica (75.), 2:3 Rafał Nowak (86.), 2:4 Michał Żupa (90.)