Foto

• 11 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1953

Mikołajkowy Turniej Futsalu Dziewcząt

Mikołajkowy Turniej Futsalu - 5.12.2017 · fot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju
Dziewczyny z SP nr 1 z Goczałkowic-Zdroju były bardzo blisko zwycięstwa w IX Mikołajkowym Turnieju Futsalu, który odbył się we wtorek, 5 grudnia w hali sportowej "Goczuś". Zwyciężyły ubiegłoroczne tryumfatorki z PZS nr 2 z Pszczyny.

Dziewczyny z tzw. "rolbudy" dzięki większej ilości strzelonych bramek wyprzedziły w tabeli goczałkowiczanki, które musiały zadowolić się drugą lokatą. Trzecie miejsce na podium zajęła reprezentacja SP nr 8 z Czechowic-Dziedzic. Na czwartym miejscu zakończyły zawodniczki z Chrobrego, a na piątym dziewczyny z Samochodówki.

Najlepszą zawodniczką w oczach organizatorów oraz trenerów została Marta Predecka z Goczałkowic, a najlepszą bramkarką Paulina Zielińska.

Na zakończenie piłkarskich zmagań zostały wręczone dyplomy, puchary oraz statuetki, ufundowane przez organizatora turnieju Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju.

Serdeczne podziękowania kierujemy do nauczyciela wychowania fizycznego Michała Puchały za coroczną pomoc w organizacji zawodów.