• 26 marca 2019
  • wyświetleń: 1564

Juniorzy: Momenty

Juniorzy: BTS Rekord Bielsko-Biała - MKS Iskra Pszczyna 24.03.2019 · fot. Andzejek
Drugi mecz w rozgrywkach II wojewódzkiej ligi juniorów młodszych ma za sobą zespół z rocznika 2003/2002. Tym razem podopieczni Mateusza Bałucha gościli w Bielsku. W grze pszczyńskiej drużyny było kilka dobrych momentów, ale na wyniku zaważyły jednak te słabsze chwile.

Juniorzy: Rekord Bielsko - Iskra 24.03.2019

Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla nas i już w pierwszej minucie po ładnym uderzeniu zza pola karnego Patryk Zakrzewski Iskra wyszła na prowadzenie. Okres dobrej gry trwał niestety tylko 15 minut i po tym czasie do głosu zaczęli dochodzić gracze z Bielska. W 30 minucie błąd w wyprowadzeniu piłki naszego zespołu szybko wykorzystali gospodarze i było już 1-1. Niestety jeszcze przed przerwą bielszczanie wyszli na prowadzenie po dośrodkowaniu piłki w pole karne ładnym uderzeniem skrzydłowy Rekordu pokonał naszego bramkarza. Niemoc w naszych szeregach niestety trwała jeszcze przez 10 minut drugiej połowy i wtedy gospodarze zdobyli kolejne dwie bramki. Dopiero wtedy do gry zabrali się zawodnicy z Pszczyny. W 75 minucie po dobrze rozegranym rzucie rożnym piłka trafiła na głowę Jakuba Brudka i było 2-4. W ostatnich minutach Iskra jeszcze kilka razy stworzyła sobie okazje bramkowe, lecz zawiodła skuteczność."

BTS Rekord Bielsko-Biała - MKS Iskra Pszczyna 4:2 (2:1)
Bramki: 0:1 Patryk Zakrzewski (1.), 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2 Jakub Brudek (75.)

Piotr Kościelny, Jakub Brudek, Jakub Czorny, Kacper Gołka, Karol Biegier, Kamil Mikołajczyk, Jakub Ogrodnik, Paweł Stebel, Marcel Nycz, Patryk Zakrzewski, Wojciech Szpek oraz Kamil Sojka, Daniel Markiewicz, Michał Klim, Adam Góralczyk, Michał Ożóg, Adam Ziebura