• 3 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2430

Młodzicy młodsi: Derby dla nas

Młodzicy młodsi: MKS Iskra Pszczyna - LKS Łąka 02.06.2018 · fot. Andzejek
Zawodnicy z rocznika 2006 w sobotnie przedpołudnie rozegrali derbowy pojedynek z LKS Łąka. Podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Pawła Zjawińskiego pokonali "zielonych" 2:0 przez co na kolejkę przed końcem rozgrywek wskoczyli na fotel lidera.

Młodzicy młodsi: Iskra - LKS Łąka 02.06.2018

Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Wczesna pora meczu spowodowała, że w pierwszej połowie wciąż jeszcze "spaliśmy" na boisku, goście natomiast przeważali lecz nic z tego nie wynikało i na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka ostrych słów i dokonaliśmy korekt. W drugiej części gry zaczęliśmy przeważać na boisku. Najpierw strzał Fabiana Bała obronił bramkarz LKS-u, następnie Filip Dembecki pomylił się o centymetry. Drużyna z Łąki także stworzyła kilka sytuacji bramkowych, jednak okazały się nieskuteczne. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, Igor Bała wykonał indywidualną akcję i dograł do Oliwiera Rozmusa, który nie dał szans goalkeeperowi gości. Łąka musiała zaryzykować i rzuciła się do ataku. Wykorzystaliśmy miejsce jakie pojawiło się na boisku, szybki kontratak wykończył Maksymilian Kurczyk.
Reasumując, mecz ten pokazał, że każdy zawodnik może mieć wpływ na końcowy rezultat - nie ważne czy zaczynając mecz siedzi się na ławce czy gra się w pierwszym składzie. Każdy zawodnik, w tym rezerwowy, może odmienić losy spotkania i dać drużynie zwycięstwo. Brawo chłopaki!"

MKS Iskra Pszczyna - LKS Łąka 2:0 (0:0)
Bramki: Rozmus, Kurczyk