Foto

• 9 lipca 2019
  • wyświetleń: 1852

UKS AVATAR z medalami podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

UKS AVATAR z medalami podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży · fot. UKS Avatar
Zawodniczki Kolarskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego AVATAR wróciły z medalami z XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Lubuskie 2019 w Nowej Soli.

Podopieczne trenera Rafała Sekty, Łucja Szramowska oraz Agnieszka Bolenda zajęły kolejno 2. i 3. stopień podium. Tytuł Mistrzowski wywalczyła zawodniczka Hanna Fijałkowska (AZS WRATISLAVIA WROCŁAW).

W klasyfikacji klubowej UKS AVATAR zajął 2. pozycję tuż za miejscowym klubem SPARK BMX RACING Nowa Sól.